Lohesurfi koolitused algajale ja edasijõudnule

Lohesurfi koolitused algajale ja edasijõudnule

Lohesurfist lühidalt

Lohesurf kuulub ekstreemspordialade sekka, kuid sellest hoolimata võib sellega tegelega igaüks, sest tänapäeva varustus on turvaline. Lohesurf on lahe spordiala, mis toob Su ellu rohkelt positiivseid emotsioone.

Selleks, et lohesurfi turvaliselt harrastama hakata, tuleks läbida koolitus litsentseeritud instruktori juures, siis omad õigeid teadmisi ja oskad riske ennetada. Julgus tuleb kogemusega ja kui hoolega harjutad, võid ühel päeval Eesti staarisurfar Erikustki kõrgemale hüpata. Surfiässad räägivad, et see kõik sünnib iseenesest.  Kui jääd endale kindlaks, et ikkagi hüpata ei julge, siis võid vabalt laineid nautida ja lihtsalt surfata. Igaüks leiab lõpuks oma. Lõbus, puhastav, meditatiivne, rõõmu toov on lohesurf niikuinii.

Kõike võib juhtuda, aga juhtuma hakkab siis, kui proovid!

Koolitus

Lohesurfi koolitus koosneb kolmest osast ning on mõeldud inimesele, kellel puudub varasem kokkupuude lohesurfiga. Lisaks ei ole oluline eelnev merekogemus ja ujumisoskus. Juhul, kui oled läbinud kunagi mõne koolituse, kuid mingil põhjusel on õppimine pooleli jäänud, siis soovitame võtta eratunde.

Viime koolituse läbi mingis Eestimaa ilusas põhjaranniku rannas. Täpsem koht selgub koolituspäeva tuulesuuna põhjal.

Meie lohesurfi koolitajad on kõik rahvusvaheliselt litsentseeritud instruktorid ning koolitusi viiakse läbi (IKO) rahvusvahelisi standardeid jälgides. Koolituse hind sisaldab nii juhendust kui koolituseks vajalikku varustust. Oma varustusega koolitusel osalemine, ei muuda koolitusel osalemise hinda.